Parę słów o nas…

Ewa Łukijańczuk Właścicielka studia, dyplomowana kosmetyczka od 20 lat. Zawód to jej pasja. Oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia posiada jeszcze w sobie ciepło i zrozumienie wobec każdego klienta. Dzięki temu do naszego gabinetu przychodzą Panie i Panowie od początku naszego istnienia w branży kosmetycznej. Cały czas stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poprzez ciągłe wzbogacanie oferty naszego gabinetu.

Katarzyna Dudek–Dmochowska Praca jest dla niej pasją. Profesjonalną stylizacją paznokci zajmuje się od 15 lat. Posiada szereg szkoleń, między innymi: kurs przedłużania paznokci żelem ALESSANDRO, warsztaty zdobienia EKERT NAILS. W pracy liczy się dla niej najwyższa jakość wykonanej usługi, a satysfakcję sprawia jej uśmiech zadowolonego klienta. To wszystko sprawia, że grono stałych klientów powiększa się coraz bardziej.

Aneta Gotowiec Dyplomowana fryzjerka. W zawodzie od 16 lat. Ukończyła liczne kursy z koloryzacji włosów oraz upięć i fryzur. Prawdziwa profesjonalistka i pasjonatka fryzjerstwa. Dzięki wiedzy i ogromnemu doświadczeniu spod jej rąk wychodzą prawdziwe perełki.

Anna Maliszewska Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oraz wydziału Technologii Żywienia SGGW oraz Szkoły Naturalnych Metod Leczenia. Specjalistka z zakresu wpływu pożywienia w profilaktyce anti-aging skóry oraz wykwalifikowana masażystka. Masaże twarzy i ciała wykonane jej rękami pozwalają się odprężyć, zrelaksować i odczuć ulgę. Oprócz profesjonalnego wykształcenia posiada liczne dyplomy ukończonych kursów z zakresu kosmetyki estetycznej. Do tego jeszcze dokłada mnóstwo pozytywnej energii, którą obdarza swoje klientki.

Agnieszka Goławska “Od 2011 roku dyplomowana kosmetyczka. Swoją pracę wykonuję z zaangażowaniem i pasją a zadowolenie klienta i jakość wykonywanych usług są dla mnie priorytetem. Lubię uprawiać sport a w wolnej chwili przeczytać dobrą książkę. W swojej pracy najbardziej lubię możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych dzięki szkoleniom i kursom.Bez watpienia dodatkowym atutem jest możliwość poznawania nowych ludzi jak również utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami salonu.”

Anna Broda “Pracuję w tym zawodzie od 20 lat. Ukończyłam egzamin czeladniczy oraz mistrzowski. Posiadam dyplomy ukończenia szkoleń z “Wella” I “Loreal”. Lubię moją pracę, sprawia mi wiele przyjemności. Od dziecka bardzo chciałam zostać fryzjerka. Strzygłam nawet lalki.”