Manicure/Pedicure

cennik-img-5

Czy można się cieszyć pięknym kolorem 2 lub nawet 3 tygodnie? Tak! Tylko z manicure hybrydowym! Na czym polega ten zabieg? Na przygotowaną płytkę paznokcia nakładana jest baza proteinowa, następnie lakier w kolorze (najczęściej w dwóch warstwach) i na końcu top, który utrzymuje piękny połysk. Każda wartswa jest utwardzana za pomocą lampy LED. Możemy dołączyć zdobienia lub wykonać modny w tym sezonie MetalManix lub efekt kociego oka.

Manicure japoński
Czasami bywa tak, że nasze paznokcie są kruche, łamliwe, rozdwajają się, mają nierówną płytkę. Powody mogą być różne. Proces starzenia, nadużywanie chemikaliów, zbyt częsty kontakt z detergentami lub długotrwała praca w wodzie. Najważniejszym czynnikiem jest jednak uboga dieta, która może prowadzić do niedoboru wapnia. My polecamy zabieg, którego jego celem jest regeneracja, odżywienie i wzmocnienie słabych paznokci. Polega on na wsmarowaniu w płytkę składników odżywczych zawartych w specjalnej paście, zawierającej pyłek pszczeli, witaminę A i E, keratynę oraz krzemionkę z morza japońskiego. Uprzednio jednak usuwamy bądź odsuwamy zbędne skórki i opiłowujemy paznokcie. Całość zabiegu trwa około 1h. Najlepiej wykonać serię 5 zabiegów z tygodniowym odstępem. Efekt murowany!

Pielęgnacyjne zabiegi parafinowe
Jesień i zima to najgorsze pory roku dla naszych zmęczonych i spracowanych dłoni. Skóra jest spierzchnięta, sucha i łatwo pęka, szczególnie na paliczkach. Aby temu zaradzić, zapraszmy na zabiegi parafinowe, dzięki którym skóra nabierze blasku, będzie rozjaśniona, pojędrniona i nawilżona. Dłonie doznają rozkoszy podczas masaży delikatnym peelingiem oraz nawilżającą kremo-maską. Potem zostaną otulone przyjemnie ciepłą parafiną i owinięte kompresem na 20 minut. Kilka zabiegów na początku jesieni oraz zimy wystarczą, aby przygotować dłonie na zimne wiatry I suche domowe powietrze.

Manicure VINYLUX                                                                                                                                                Lakier winylowy do paznokci to rewolucja w nowoczesnej stylizacji. Nie wymagają użycia bazy, przez co do minimum skrócony zostaje czas potrzebny na wykonanie stylizacji. Dzięki zastosowaniu przez firmę CND innowacyjnej technologii ProLight możecie cieszyć się nieskazitelnym manicurem aż przez 7 dni! Jak to możliwe? Top Coat zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem światła słonecznego, staje się więc z upływem czasu coraz bardziej odporny na uszkodzenia i pięknie chroni winylowy lakier do paznokci przed uszkodzeniem. Bogata gama kolorystyczna oraz możliwość wykonania trwałej stylizacji bez użycia lampy czynią produkty Vinylux CND absolutnym must have w dziedzinie stylizacji. Lakier do paznokci winylowy to prawdziwy przełom – wypróbuj go!